Сьогодні Росія продовжила повітряні атаки на Сирію.
Як повідомляє СNN, чотири ракети впали не в місті призначення.
Вони опинились на території Ірану. Їх випустили з акваторії Каспійського моря.
Видання отримало таку інформацію від двох чиновників з США. Проте в їх інформаціях були розбіжності.
Один наголосив, що в результаті вибуху від падіння ракет могли бути жертви, а інший таку інформацію не підтвердив, але і не заперечив.
У "Резерв+" з'явилась "мітка ухилянта": як виправити свої взаємовідносини з ТЦК
ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками
Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу
Українців накриють масштабні перевірки у липні: нові правила варто знати, аби не втратити виплати
Одностайними вони були стосовно місця запуску ракет – її здійснили кадрові військові з південної частини Каспійського моря.
У російському силовому відомстві спростували таку інформацію. Співробітник Міноборони РФ Ігор Конашенко зазначив, що "всі ракети знайшли свої цілі".
Читайте також: Авіація РФ використовує в Сирії касетні боєприпаси (фото, відео)
Нагадаємо, що з 30 вересня Росія активно підтримує армію Асада у боротьбі з повстанцями.
Тоді Росія завдала першого аваудару по Сириії.
Того ж дня Міністерство закордонних справ Франції та Великобританії почали вимагати від Росія доказів, що бомбардування відбуваються саме по терористам "Ісламскої держави", на чому наголошують російські чиновники.