У багатостраждальній Гватемалі почалося виверження вулкана Фуего, який розташовується в західній частині країни. Його стовп попелу сягнув висоти у 4,8 км над рівнем моря.

Про це пише Корреспондент.

"Лавові потоки від жерла вулкана розтеклися на відстань 1 км з його південного боку, і на 0,7 км - з північно-західної", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: Кількість жертв від зсуву в Гватемалі зросла до 175 осіб

Місцева влада відзначає, що необхідноcті проводити евакуацію жителів потенційно уразливих районів, розташованих поруч з вулканом, поки немає.

Популярні новини зараз

Війна скоро закінчиться: нардеп приголомшив новиною

Українці можуть залишитися без пенсій: кому припинять виплати

Графіки відключення світла можуть скасувати

"Київстар", Vodafone та lifecell: на скільки зростуть тарифи у грудні

Показати ще

Проте вже оголосили жовтий, тобто середній, рівень тривоги. Управлінню цивільної авіації країни рекомендували вжити заходів і враховувати ситуацію, яка склалася при організації повітряного руху.

Нагадаємо, кількість загиблих від найсильнішого зсуву після дощів в селищі Санта-Катаріна-Пінула неподалік від столиці Гватемали досягло 202 особи.

Довідка. Фуего має висоту 3,7 км та входить до числа найактивніших вулканів на території країни. Протягом цього року він вже вивергався вже кілька разів.