Бойовики терористичної організації "Ісламська держава" зруйнували головний пам'ятник Пальміри - Тріумфальну арку. Споруда датовалась II століттям нашої ери та була візитівкою древнього міста.
Про це пише Корреспондент.
"Наче прокляття трапилося з цим містом. І я очікую, що всі нові повідомлення будуть тільки шокувати нас. Якщо місто залишиться в руках бойовиків ІД, він приречений", - сказав глава агентства з охорони древніх пам'яток Сирії Маамуна Абдулкаріма.
Читайте також: Як бойовики знищували стародавній храм у Пальмірі (фото)
За його словами, радикальні ісламісти перейшли на руйнування без будь-якого ідеологічного змісту.
Війна скоро закінчиться: нардеп приголомшив новиною
Виплатять майже 2 400 гривень: які 5 доплат можуть отримати пенсіонери
В Україну йде різке похолодання: у деяких областях вдарять морози
Росія почала оснащувати шахеди ракетами: українцям пояснили нову небезпеку
"Тепер вони підривають будівлі без релігійного значення", - додав він.
Арка розташовувалась над головною торговою вулицею античного міста. Висота головного склепіння становила 20 метрів.
Бойовики ІДІЛ захопили Пальміру, занесену до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, в травні цього року.
4 вересня бойовики підірвали в місті три похоронні вежі, які були зведені в період з 103 по 44 рік до нашої ери.
1 вересня ООН підтвердила інформацію про руйнування античного храму Бела, а тижнем раніше ЗМІ повідомили про вибух храму Баал-Шамина.