Голова МЗС Єгипту Самех Шукрі заявив про підтримку російської армії у Сирії під час проведення військової операції. На думку чиновника, саме це втручання є ключовим у ході війни з "Ісламською державою".

Шукрі розповів, що інформація, яку отримує його країна з Близького Сходу свідчить про те, що "Росія приділяє приділяє підвищену увагу у боротьбі зі світовим тероризмом".

"Вступ Росії з її потенціалом і можливостями в цю боротьбу, за нашою оцінкою, вплине на обмеження тероризму в Сирії і його викорінення", - заявив офіційний представник Єгипту.

Зазначимо, що це є перша офіційна реакція Єгипту на військові дії Росії у Сирії.

Читайте також: У Сирії 700 бойовиків добровільно здалися владі

Популярні новини зараз

В українських школах продовжили зимові канікули: де діти відпочиватимуть довше

Пенсіонери можуть вимагати перерахунок: кому підвищать виплати на 1000 грн

Українцям блокують картки для соцвиплат: хто у зоні ризику

Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні

Показати ще

30 вересня Росія офіційно ввела свої війська до Сирії на допомогу армії диктатора Асада. Після цього військові РФ нанесли кілька авіаційних ударів у державі. За даними американських та британських військових, більшість ударів влучали в повстанців та мирне населення.