Сьогодні підрозділ оперативної групи Збройних сил РФ почав тренування в невизнаному Придністров'ї.
Як повідомляє РБК-Україна, в них беруть участі близько 350 військових.
Російські військові пройдуть два етапи підготовки.
"В даний час учасники польового виходу приступили до розгортання польового табору", - повідомив начальник прес-служби Західного військового округу Росії Олег Кочетков.
На другому етапі військові ЗСУ РФ потренуються зі здачі нормативів і виконанні бойових завдань на місцевості.
"Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади
Комунальники знову піднімають тарифи: у скільки обійдеться водопостачання у 2026 році
Українців попередили про посилення мобілізації з 1 січня: ТЦК працюватимуть на 7 локаціях
Пенсії перерахують по-новому: кому додадуть майже 2 600 гривень
По закінченню навчань вони закріплять навички у виконанні основних завдань і оволодіють основними предметами бойової підготовки.
"Польовий вихід мотострілкового підрозділу триватиме до 2 жовтня і є фінальним етапом підготовки військовослужбовців перед заступанням в зону безпеки", - сказав він.
Читайте також: Російські військові зачищають Донбас від непідконтрольних найманців
Нагадаємо, що нещодавно інформаційне агенство Reuters заявило, що Росія будує нову військову базу для п'яти тисяч військових на кордоні з Луганською областю.