Президент КНР Сі Цзіньпін під час зустрічі з питань китайських економічних реформ та кіберзлочинності заявив, що Китай непричетний до хакерських атак проти США.
Про це повідомляє BBC.
Він зазначив, що Китай буде співпрацювати з Вашингтоном з цього питання і закликав до "розуміння і довіри" між двома країнами.
"Китайський уряд не займатиметься комерційними крадіжками в будь-якій їх формі або заохочувати і підтримувати такі спроби", - наголосив китайський президент.
Кібер-крадіжки і зломи урядових мереж, за його словами, є злочином, за які потрібно карати відповідно до закону та міжнародних договорів.
Соцвиплати перетворяться на борг: кого змусять повернути гроші
Держава розщедриться? Чого чекати від індексації пенсій у 2026 році
Схема з лічильниками: українцям нараховують космічні борги за світло
Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою
Сі Цзіньпін також заявив, що Китай відкритий для іноземного бізнесу і не збирається маніпулювати своєю валютою для підвищення експорту.
Читайте також: Під час виступу у США китайський голова згадав серіал "Картковий будинок" (відео)
Наголошується, що питання кіберзлочинності та іноземного бізнесу Сі Цзіньпін і президент США Барак Обама обговорять в Білому домі 25 вересня.
Нагадаємо, США в серпні звинуватили Китай у хакерських атаках. Представник китайського МЗС Хун Лей назвав ці звинувачення необгрунтованими.