Сьогодні у центрі російського Барнаула співробітники дорожніх служб почали демонтаж асфальту.
Як повідомляє Zaxid.net, ця подія викликала бурхливу реакцію серед місцевих мешканців, адже асфальт встановили в минулої п'ятниці.
Асфальт було покладено в рамках підготовки до візиту патріарха Московського і всієї Русі Кирила. Три дні тому він приїхав в місто.
Мешканці почали постити фотографії демонтажу у соціальних мережах, обурені "показухою" перед церковним діячем.
На фотографіях видно, що біля церкви Святого Миколая Чудотворця поряд з парадним входом проводяться дорожні роботи.
Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні
Скасування табелів у школах: як тепер оцінюють знання школярів
Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів
Схема з лічильниками: українцям нараховують космічні борги за світло
"До приїзду патріарха на випадок відвідин храму був необхідний під'їзд авто з парадної сторони храму, тому комунальним службам дали вказівку тимчасово прибрати частину бордюру. Зараз його повернули на місце. Бордюр прибрали, асфальт поклали, потім асфальт прибрали, щоб назад покласти бордюр", - пояснив працівник інформаційного відділу Алтайської митрополії Федір Клименко.
Читайте також: Патріарх Кирило відпочиває на шикарній яхті у спідньому (фото)
Нагадаємо, що нещодавно патріарха Кирила сфотографували під час катання на елітній яхті за 680 тисяч євро.