Митники з Таганрогу вирішили створити мобільну групу. Головним її завданням стане "аналітична робота та оперативне реагування на будь-які спроби провезення заборонених товарів".
Про це повідомляють російські ЗМІ.
Зазначається, що мобільна група буде базуватися в Таганрозі. Вона шукатиме, аналізуватиме й реагуватиме на трьох митних постах, які межують з Україною. Це Некліновський, Матвеєво-Курганський і Куйбишевський сільські райони.
До складу групи увійдуть керівники структурних підрозділів та "найбільш підготовлені митники".
Читайте також: Путінський телеканал розповів про "анатомічні особливості росіян"
"Раніше такого не було": у ЗСУ назвали причину "бусифікацій" ТЦК
Ухилянтам приготуватися: українцям вручатимуть повістки не лише ТЦК
Газ, тепло, вода та світло: українцям компенсують витрати на комуналку
З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію
Керівник прес-служби Таганрозької митниці Альберт Смирнов заявив, що створення групи носить запобіжний характер. Поки, за його словами, розробляється лише порядок її дії.
Нагадаємо, у Росії вирішили розробити правила знищення санкційних продуктів. Митники отримали право приймати рішення про вилучення і знищення санкційної продукції, та правові підстави для їх дій відсутні.