У Єкатеринбурзі припинено роботу уральської редакції пропагандистського каналу LifeNews, що входить до холдингу News Media Арама Габрелянова.

Про це у своєму Facebook повідомив журналіст LifeNews Анатолій Бородкін.

"Усім спасибі! Сьогодні уральська редакція LifeNews, яка цього року відзначила 17-річчя, у повному складі пішла у відставку. Ще раз спасибі!" - написав Бородкін.

Причин масового звільнення він не назвав, але згадав, що колектив пішов слідом за головним редактором Ганною Салимською, яка подала у відставку раніше. Вона займала цю посаду останні 13 років.

Екс-редактор Салимська заявила, що для подібного кроку були вагомі причини, назвати які вона відмовилася.

Популярні новини зараз

Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня

Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад"

Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін

Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло

Показати ще

Читайте також: На Харківщині припинили трансляцію заборонених російських телепрограм

У творчому складі редакції працювали четверо журналістів і телеоператор. Хто їх замінить - поки не відомо. Редакція LifeNews в Єкатеринбурзі працювала на весь Уральський федеральний округ.

Нагадуємо, що в січня 2015 року два журналістки телеканалу LifeNews були примусово повернуті на територію Росії через контрольно-пропускний пункт "Сеньківка" в Чернігівській області.