У Москві люди зірвали вербування для бажаючих вирушити воювати на боці бойовиків на Донбасі.
Відео розміщено на YouTube.
Громадяни викликали поліцію, яка змусила вербувальницю згорнути намет. Жінка також збирала гроші і роздавала газету "Мобілізація".
"Для тих, хто не зрозумів, чому "полісмени" наказали вербувальниці згортатися. Це Tourist Police - так би мовити еліта московського пішого патруля. Вони навіть знають англійську, це я до того, що всі знають, який звичайний російський "коп". Ці виявилися цілком нормальними. І люди до них звернулися ще за годину до того, як точка була прибрана. Тобто їх довелося кликати повторно, але спасибі, що хоч так", - написав автор відео.
Читайте також: У Луганській області затримали російського розвідника (відео)
У метро змінюють правила: кого більше не пустять
Всіх підряд визнають придатними: експерт розповів про бардак у системі ВЛК
Тарифний маневр: як платити вдвічі менше за мобільний зв'язок
На картку прийде не лише пенсія: українцям обіцяють одразу п'ять виплат у квітні
Як повідомлялося, ще в березні в центрі Москви партія Едуарда Лимонова "Інша Росія" вербувала добровольців для участі у війні на Донбасі на боці бойовиків.