Президент невизнаної республіки Придністров'я Євген Шевчук вирішив одружитися на главі МЗС Ніні Штанскі, про це повідомляє Інтерфакс.

На прес-конференції "глава" Придністров'я заявив, що найближчим часом Штанскі стане його дружиною і "тепер буде виконувати обов'язки" його дружини. При цьому Штанскі покине міністерський пост.

Ім'я нового "глави МЗС" невизнаної республіки поки невідомо.

Чутки про близькі стосунки Шевчука і Штанскі ходили давно, проте офіційно досі не підтверджувалися.

Євген Шевчук займає пост "президента" Придністров'я з 2011 року. До цього він керував парламентом невизнаної республіки.

Популярні новини зараз

Слідом за Одесою: експерт назвав наступне місто, якому загрожує блекаут

Нові правила переказів: які гроші заборонять переказувати

Соцвиплати перетворяться на борг: кого змусять повернути гроші

ПФУ спише частину коштів: у пенсіонерів заберуть 30% виплати

Показати ще

Читайте також: В Москві заарештували мультимільйонера Стерлігова

Ніна Штанскі в минулому працювала помічником голови "парламенту" Придністров'я (коли цю посаду обіймав Шевчук), а також була радником очолюваного ним руху "Відродження". У 2012 році була призначена "міністром" закордонних справ, а також "віце-прем'єром" з питань міжнародного співробітництва.

Нагадаємо, Придністров'я оголосило про незалежність від Молдови на початку 1990-х років. Міжнародного визнання самопроголошена республіка не отримала.