Міністр закордонних справ Франції назвав "обурливою" поведінку деяких країн східної Європи в умовах кризи з біженцями.
Про це повідомляє Le Figaro.
"Коли я бачу, як ціла низка країн Європи не беруть участі в розподілі мігрантів, я вважаю, це обурливим", - заявив Лоран Фабіус, відзначивши, що ці країни знаходяться "у східній Європі".
Читайте також: В Австрії знайшли ще одну вантажівку з мігрантами
Єврокомісія запропонувала розподілити біженців в європейські країни, щоб "розвантажити" основні країни прибуття.
В Україні готують масштабну індексацію пенсій: на скільки підвищаться виплати
Головне за 6 грудня: ТЦК гребуть тяжко-хворих, тарифи зростуть у 2026, а ПриватБанк зрізає ліміт пенсіонерам
12 днів із снігом і дощем: прогноз погоди перед Новим роком змусить українців змінити плани
Графіки відключення світла можуть скасувати
Розподіл має відбуватися на добровільній основі і деякі країни, у тому числі Угорщина, Австрія, Словаччина і Словенія, відмовляються.
"Німеччина веде себе дуже мужньо, Франція також знаходиться на цій стороні, але необхідно, щоб вся Європа виконувала свої обов'язки", - заявив Фабіус.
Міністр також розкритикував Угорщину, яка, за його словами, "не відповідає цінностям Європи". Фабіус зазначив, що ЄС повинен "серйозно і суворо обговорити" з керівниками Угорщини їх дії на кордоні.
Угорщина, країна транзиту для мігрантів та біженців, які намагаються перебратися в західну Європу, звела паркан з колючого дроту на кордоні з Сербією.