Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган затвердив склад тимчасового парламенту, який працюватиме до виборів 1 листопада. Нові депутати призначені після того, як Партія справедливості і розвитку не змогла досягти угоди про створення коаліції з Партією націоналістичного руху.
Націоналіст Тугрул Тюркеш займе в кабінеті посаду віце-прем'єра. Представники прокурдских сил Алі Хайдар Конджа і Муслюм Доган займуть місця міністра у справах ЄС і міністра з розвитку, відповідно.
Прем'єр-міністр Туреччини і лідер Партії справедливості і розвитку Ахмет Давутоглу повернув мандат на формування нового уряду після того, як переговори про формування коаліції з двома партіями провалилися.
Правляча в Туреччині Партія справедливості і розвитку прагнула створити коаліцію з націоналістичною партією після того, як в червні вперше з 2002 року втратила парламентська більшість, а разом з ним і можливість самостійно сформувати уряд.
Читайте також: У Бахрейні стався вибух під час мітингу
Депортація із Польщі: до чого готуватися чоловікам
Пенсії можуть зрости утричі: у Раді хочуть поетапно збільшувати мінімальні виплати
ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити зараз
Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло
Етнічні курди населяють східну частину Туреччини. Їхні прихильники відстоюють незалежність Курдистану.