Генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Єнс Столтенберґ відкрив навчальний центр у Грузії. Військовослужбовці, що навчатимуться в центрі, повинні підвищити свою кваліфікацію до стандарту НАТО і підвищити шанси на вступ Грузії в Альянс.
Столтенберґ виступив на відкритті центру на військовій базі недалеко від Тбілісі і заявив, що центр повинен стимулювати обороноздатність Грузії, пише Радіо Свобода. На ці заходи Грузія погодилася піти на саміті у вересні минулого року.
Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Ґарібашвілі заявив, що навчальні центри не націлені проти інших країн, а призначені для підтримки "регіональної безпеки, миру і стабільності".
Читайте також: США наступного року розмістять бази важкої техніки у Польщі
У Міністерстві закордонних справ Росії розкритикували відкриття центру НАТО в Грузії. "Розміщення військового об'єкту НАТО в Грузії стане серйозним дестабілізуючим фактором для безпеки в регіоні", – заявила речниця відомства Марія Захарова.
Гороскоп на сьогодні 31 грудня: боротьба Овнів, іспити Дів та чутливість Риб
Що буде з доларом в Україні після Нового року: експерти приголомшили прогнозом
Нова підстава для затримання та доставки до ТЦК: адвокат попередив всіх чоловіків
В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається
Росія, яка вела війну з Грузією в 2008 році, і підтримала два її сепаратистських регіони, виступає проти вступу Грузії в НАТО і заявляє, що цей крок буде загрожувати безпеці в регіоні.