Китайські генерали скинули у вазі через репетиції Параду Перемоги в Пекіні. Його влаштовують на честь 70-ї річниці закінчення Другої світової війни на початку вересня.
Про це пише Lenta.ru.
"У порівнянні з солдатами, яким по 18-19 років, генералам бракує швидкості реакції, спритності і фізичної сили", - сказав капітан Фен Кайчунь, який і готує військовослужбовців до святкової ходи.
Читайте також: Уповільнення економіки Китаю спричинило паніку на біржах
За його словами, військові найвищих рангів "не просять про поблажливість - навпаки, вони хочуть показати себе в кращому вигляді". Через це вони ходять на додаткові тренування.
Гороскоп на неділю 18 січня: тривога Тельців, увага Левів та випробування Скорпіонів
Українців попередили про графіки відключення газу: в "Нафтогазі" зробили важливу заяву
Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей
Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня
Згідно інформації, генерали схудли в середньому на п'ять кілограмів. Вони беруть участь у всіх репетиціях, включно із тими, що проходять в повному обмундируванні під спекотним сонцем.
Середній вік воєначальників - 55 років.
Нагадаємо, парад на честь закінчення Другої світової відбудеться на площі Тяньаньмень у Пекіні третього вересня.
У ньому візьмуть участь 12 тисяч солдатів та близько 50 генералів з більш ніж 10 держав, включаючи Росію і Казахстан.