У місті Мингячевір, на заході Азербайджану, затримано 21 людину, які порушили громадський порядок і намагались провести ходу в центрі міста.
Про це повідомляє МВС Азербайджану, пише місцеве агентство Sputnik.
"Вони були затримані сьогодні при спробі провести ходу після похорону жителя міста Бахруза Гаджієва", - йдеться в повідомленні.
Як стало відомо, в четвер Гаджієв був доставлений у відділення поліції Мингячевіра за підозрою у продажу і вживанні наркотиків, і під час допиту співробітником поліції він несподівано викинувся з вікна.
"При огляді тіла судово-медичним експертом, в присутності родичів, у загиблого ніяких ознак насильства виявлено не було", - пише видання.
Відрізняються платіжки за опалення: теплоенерго пояснили причини
12 днів із снігом і дощем: прогноз погоди перед Новим роком змусить українців змінити плани
Мобілізованим доведеться розкошелитися: чим забезпечить держава, а що треба купувати
Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження
На даний момент прокуратурою розпочато кримінальну справу за відповідною статтею КК, і в залежності від результатів розслідування питанню буде дана правова оцінка.
Читайте також: Німецька поліція розігнала мітинг проти прийому біженців
Разом із зібраними матеріалами для вжиття стосовно заарештованих, які порушили громадський порядок, заходів, в рамках закону, затримані були направлені в суд.
Нагадаємо, у п'ятницю, 21 серпня, в СІЗО-1 російського міста Нальчик після тримісячного голодування помер перший політичний в'язень 40-річний Сергій Казієв.