Дружина президента Індії Сувра Мукерджі померла вранці 18 серпня на 75-му році життя. Про це пише "Еспресо" з посиланням на офіційне повідомлення секретаріату президента країни.
У п'ятницю ввечері її госпіталізували з проблемами дихання, вона перебувала в палаті інтенсивної терапії.
"З глибоким сумом повідомляємо, що перша леді Сувра Мукерджі померла сьогодні вранці 18 серпня 2015 року", - йдеться в повідомленні.
Читайте також: У Нью-Йорку вбили онуку Моргана Фрімена
Як повідомляли місцеві ЗМІ, перша леді Індії якийсь час була хвора. Окрім проблем з диханням, Мукерджі також страждала серцевим захворюванням.
Довші канікули та вечірні зміни: як зміниться навчання в школах через відключення світла
Хто буде купатися у щасті у 2026 році: 3 знаки Зодіаку, яких Червоний Вогняний Кінь обдарує удачею
Кого заберуть в армію у січні 2026 року: повний список категорій
У 2026 році залишитесь без квартири: чиє право власності оскаржать
Сувра Мукерджі народилася 17 вересня 1940 року в Джессорі (нині - територія Бангладеш) і вийшла заміж за чинного президента Індії Пранаба Мукерджі 13 липня 1957 року. Перша леді Індії була прихильницею індійського поета Рабіндраната Тагора, виконувала пісні і багато років брала участь у театральних постановках за творами Тагора як в Індії, так і в Європі, Азії та Африці. Мукерджі також була художницею, на її рахунку кілька персональних виставок.