Черговий ешелон російської військової техніки виявили у Воронежі. Він рухається в українському напрямку.
Про це повідомляє "Хартыя 97".
"Очевидці зняли на відео як десятки танків, бензовозів і вантажівок залізничним складом їдуть до кордонів України", - ідеться в повідомленні.
Читайте також: Бійці "Торнадо" затримали ешелон з вибухівкою з"ЛНР"
Два місяці тому, 25 травня, у Ростовській області Росії виявили ешелони, що везли важке озброєння в бік українського кордону.
Пенсіонерам виплатять понад 1 тисячі гривень надбавки
Україні загрожує тотальний блекаут: експерти зробили важливе попередження
Стареньким готують пенсійні бонуси: кому доплачуватимуть по 1038 грн
Сусіди зі світлом, а ви без: енергетики пояснили, чому деякі будинки уникають відключень
У мережі з'явилися фотографії залізничних платформ, на яких стоять реактивні системи залпового вогню "Ураган", накриті тентами. Очевидці помітили їх в районі прикордонного селища Матвєєв Курган.
"Урагани" перебували в кількох десятках кілометрів від кордону Росії з Україною. Ймовірно, ешелон з реактивною артилерією проїхав у місто Іловайськ, підконтрольне бойовикам.