У Росії організували соцопитування про ставлення громадян до анексії Криму.
Про це повідомляють місцеві ЗМІ.
Згідно результатів дослідження, більшість із них нібито вважають, що це позитивно вплинуло на розвиток країни – таких виявилося 78% респондентів, хоча минулого року показник не перевищував 60%.
Втім, знайшлися і ті, хто не розділяє таку позицію – 13% опитаних заявили, що "приєднання" закінчилося негативно як них, так і для самих кримчан.
У тому, що анексія повністю зруйнувала економіку Криму і тільки зашкодила його мешканцям, впевнені 5% респондентів.
Які спеціалісти будуть затребувані у Німеччині у 2026 році
Пенсіонерам радять знімати гроші: пенсійні картки будуть блокуватись
До кінця зими краще не буде: доведеться виживати без опалення та світла
Коли держава може забрати у вас земельну ділянку без пояснень
До питання фінансування півострова також ставляться негативно: 84% із них заявили, що Росія не повинна виділяти більше коштів, і тільки 10% запевнили, що у бюджеті для цього є достатньо ресурсів.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що за визнання анексованого Криму українським росіян саджатимуть до в'язниці.