Можливість запровадження монархічного типу влади у Росії спростував прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

За його словами, припущення щодо розширення прав до диктатури нібито не мають підстав, адже висловився з цього приводу так званий "глава" анексованого Криму Сергій Аксьонов. Самому Володимиру Путіну, на думку Пєскова, абсолютно байдужі такі ідеї.

Прес-секретар кремлівського лідера заявив, що обурений абсурдністю поглядів щодо такої загрози, мовляв влада діятиме виключно у власному правовому полі.

Втім, він не уточнив ймовірність розширення законів, які можуть позначитися не тільки на житті півострова, а всіх росіян.

Популярні новини зараз

На Україну чекає зміна влади: країну може очолити жінка після виборів замість Зеленського

Рф посилить наступ: які області спробує захопити у 2026 році

ТЦК карають за жорстку мобілізацію: збили машиною і "задули" газом

Початкову школу переформатують: як зміни приготували школярам

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що нардеп Дмитро Тимчук висловив думку, що Володимир Путін помилився, зробивши ставку на Дональда Трампа у питанні Донбасу, стратегія якого базувалася на звинуваченні України у зриві Мінських угод.