Студія Universal Pictures опублікувала трейлер детективного трилера "Найхолодніше місто" із Шарліз Терон у головній ролі.
За сценарієм, співробітниця британської розвідки Лоррейн Бротон їде до Берліну незадовго до падіння Стіни, де має викрити подвійних агентів та знайти дуже важливий документ.
Фільм знятий за коміксом Ентоні Джонстона "Найхолодніше місто". Місце у режисерському кріслі зайняв Девід Літч, який прославився завдяки "Джону Віку" з Кіану Рівзом. Він знімати другого "Дедпула".
У "Найхолоднішому місті" також з'явиться Джеймс МакЕвой, який підкорив глядачів своїми 23 особистостями у "Спліті".
Українська прем'єра стрічки відбудеться 27 липня цього року.
Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну
Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад"
Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів
Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично
Як повідомляв портал "Знай.ua", британець Джуд Лоу зіграє молодого професора Дамблдора у продовженні "Фантастичних звірів".