Уряд виділив на відновлення Балаклії, що постраждала внаслідок вибухів на 65-му арсеналі Міоборони 100 мільйонів гривень із 300 мільйонів потрібних.

Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

"Ці кошти, 100 мільйонів гривень, будуть спрямовані населенню на відновлювальні роботи. обіцянки виконуються", - заявив глава Кабміну.

Нагадаємо, дипломати США відвідали Балаклію, щоб оцінити масштаби збитків та допомогти фінансово у відновлення міста.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", комісія підрахувала, що вибухи на артскладах нанесли збитків щонайменше на 220 мільйонів гривень. А враховуючи втрати аграріїв, поля яких також не оминали боєприпаси, що розліталися навколо, сума може сягнути 300 мільйонів.

Популярні новини зараз

Блокують всі картки – від пенсійної до зарплатної: боржників за комуналку позбавляють шансу на виживання

"Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році

ТЦК не матиме претензій: кому з українців дозволять оформити відстрочку з-за кордону

Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років

Показати ще