Вибухи та пожежа на 65-му арсеналі Міноборони у Балаклії призвели до збитків на суму понад 220 мільйонів гривень, а з урахуванням збитків, які понесли промислові підприємства, сума може сягнути 300 мільйонів.
Про це заявив голова Харківської облдержради Сергій Чернов.
"Остаточна сума збитку стане відома після завершення підрахунків фахівцями... Також від вибухів постраждали і сільгоспвиробники, адже на їх поля теж потрапляли снаряди", - доповів Чернов.
Наразі влада підраховує усі збитки та клопотатиме уряд виділити кошти для відновлення структури та усіх об’єктів міста.
Кошти з резервного фонду також залучать на ліквідацію наслідків НС.
Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня
Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів
Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена
Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів
Нагадаємо, у ніч на 23 березня на найбільшому арсеналі країни прогриміли вибухи та сталася масштабна пожежа, яка знищила величезну кількість боєприпасів, пошкодила приватне майно та забрала людські життя.
Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", дипломати США прибули до Балаклії, щоб оцінити масштаби збитків та допомогти фінансово відновити втрати.