Зустріч британського міністра закордонних справ Бориса Джонсона з російськими політиками у Москві, яка мала відбутися цього місяця, відклали на невизначений термін.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

"На жаль, ми змушені відкласти візит міністра закордонних справ Великобританії в Росії, запланований в цьому місяці, у зв'язку зі змінами в розкладі зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів НАТО", - розповіли представники британського посольства в Росії.

Робочий візит Джонсона до Москви був запланований з метою врегулювати ключові питання, пов’язані з Україною та Сирією.

Нагадаємо, раніше Борис Джонсон заявив, що Захід має посилити тиск на Кремль через дії на Донбасі та ситуацією з тимчасово окупованим Кримом.

Популярні новини зараз

ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні

Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років

ПриватБанк попередив про нові тарифи з 1 січня: за що доведеться платити

Ухилянтів виженуть із засідки: стартують масові перевірки

Показати ще

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", представники МЗС Великої Британії заявили, що позиція щодо Росії не зміниться, доки Кремль не змінить курс стосовно України.