У Бельгії чоловік намагався знести натовп пішоходів на одній із вулиць міста Антверпене. Правоохоронці затримали зловмисника та кваліфікували справу як теракт.
Про це повідомляє місцеве видання Libre Belgique.
За словами мера міста та лідера фламандських правих Барта Де Вевера, їм вдалося уникнути теракту та злочинця уже допитує поліція.
Поліцейські оглянули авто з французькими номерами та знайшли там зброю. Сам чоловік за попередніми даними є вихідцем із північної Африки, скоріш за все з Тунісу.
Зараз усі деталі з'ясовуються, особа затриманого встановлюється.
Стареньким готують пенсійні бонуси: кому доплачуватимуть по 1038 грн
ПФУ затягує з ідентифікацією: мільйони людей ризикують лишитися без пенсій
Штормити буде не по-дитячому: українців у січні накриє серія магнітних бур - дати
Якщо не вдалося пройти ідентифікацію: як не втратити пенсію
Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", вчора, 22 березня під стінами лондонського парламенту терорист протаранив кілька перехожих та поліцейських, після чого одного з них смертельно поранив.
Сьогодні, 23 березня, у центрі Києва застрелили колишнього депутата Держдуми Дениса Вороненкова, який ішов на зустріч з екс-депутатом РФ та свідком у справі Віктора Януковича Іллею Пономарьовим.