Туреччина виступає за передачу влади в Сирії тимчасового уряду.

Про це сказав міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу, передає Anadolu.

"Ідеальним варіантом для Сирії стало б політичне врегулювання. Тому необхідно домогтися того, щоб біля керма влади в Сирії в найшвидшому часі встало тимчасовий уряд", - сказав дипломат.

Крім того, він зазначив, що світова спільнота усвідомлює ініціативи Туреччини щодо розширення зон безпеки в Сирії. За словами міністра, Туреччина докладе всіх зусиль, щоб стабілізувати сирійський конфлікт.

Варто зазначити, що турецька влада підтримала рішення про ракетні удари США по авіабазі в Сирії. Віце прем'єр Туреччини Нуман Куртулмуш зазначив, що в Туреччині раді, що Америка перейшла від слів до дій.

Популярні новини зараз

Відключення світла у січні та лютому: до чого готуватись

Ваш лічильник електроенергії бреше: як не переплачувати за комуналку через поломку

ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку

Світло, опалення та вода: чому комуналка зросте для двокімнатних квартир

Показати ще

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що армія США випустила майже шість десятків ракет "Томагавк" по військовій авіабазі Шайрат в Сирії. Ракети пошкодили більше десятка ангарів, паливний склад і ППО бази.