Державний секретар США Рекс Тіллерсон висловив своє розчарування реакцією Росії на авіаудари американської армії по військовій базі Башара Асада у сирійській провінції Хомс.

"Я розчарований, адже це свідчить, що вони продовжують підтримувати режим Асада і його жахливі атаки на свій народ", - цитує Тіллерсона BBC.

Втім, реакція Кремля не стала для держсекретаря США несподіванкою.

Нагадаємо, 7 квітня вночі американські військові випустили 59 ракет "Томагавк" на військову базу у провінції Хомс та знищили її інфраструктуру за наказом президента Дональда Трампа. Такі дії стали відповіддю на застосування Башаром Асадом хімічної зброї проти мирного населення у провінції Ідліб. Кремль назвав авіаудар "актом агресії проти суверенної держави".

Як повідомляв портал "Знай.ua", Тіллерсон зв'язався із міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим після атаки у Сирії.

Популярні новини зараз

"Раніше такого не було": у ЗСУ назвали причину "бусифікацій" ТЦК

ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки

Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня

Штраф до 31 грудня: українці відбиратимуть гроші за яскраве святкування Нового 2026 року

Показати ще