Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України прокоментував на сторінці у Twitter теракт у пітерському метро.

Серед постраждалих громадян України немає, зазначили у відомстві. Відомо, що консул відвідав медичні заклади, в яких перебувають постраждалі внаслідок теракту у підземці.

"Консул відвідав медустанови, в яких перебувають постраждалі під час вибуху в Санкт-Петербурзі, українців там немає", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що теракт у метро Санкт-Петербурга стався 3 квітня. На станції "Сінна площа", за попередніми даними, смертник активував вибуховий пристрій. 11 людей загинули, близько п'яти десятків отримали поранення.

Як повідомляв портал "Знай.ua", родичі попередньо підозрюваного у теракті заявили про його непричетність до злочину.

Популярні новини зараз

В школах запустять нову реформу: до чого готуватися

Пенсії, субсидії та нові види допомоги: що буде з соцвиплатами у 2026 році

Термін дії – 30 днів: у ПриватБанку зробили важливу заяву для власників карток

В Україні готують масштабну індексацію пенсій: на скільки підвищаться виплати

Показати ще