Сполучені Штати Америки налаштовані до тісної співпраці з Китаєм та своїми союзниками, аби натиснути на Північну Корею економічними та дипломатичними засобами.

Про це заявив у середу віце-президент США Майк Пенс під час візиту в Токіо на борту авіаносця американського військово-морського флоту, передає Reuters.

При цьому політик додав, що на будь-яку агресію з боку Пхеньяна Вашингтон готовий відповісти «переважаючим» ударом і придушити кожен напад. Він підкреслив, що США прекрасно усвідомлюють безпеку КНДР та не змінили планів стосовно утихомирення військових амбіцій Кім Чен Ина.

Як відомо, раніше Пенс заявив, що ера "стратегічного терпіння" з боку США щодо Північної Кореї закінчилася.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua” писав про те, що в Кремлі влаштували істерику на заклик Пенса до виконання Росією Мінських угод.

Популярні новини зараз

Перевірять кожного по 10 разів: мобілізацію та перевірки хочуть посилити

Більше не розрахуєтесь: які гривні виводять з обігу

ТЦК більше не вирішують: Кабмін тихо переписав правила мобілізації, що тепер зміниться для українців

ТЦК почали оголошувати у розшук заброньованих чоловіків: кому це загрожує

Показати ще