Росія в процесі боротьби з активістами блокади анексованого Криму використовує звичні методи залякування.
Як повідомляє в ефірі телеканалу 112-Україна координатор "Громадянської блокади Криму" Ленур Іслямов російські чиновники почали компанію тероризування родичів активістів.
Чиновники відрізали газ до будинків лідера кримсько-татарського народу Мустафи Джемілєва, також до будинку батьків Іслямова та його дружини.
"Вони тиснуть зараз на всіх активістів в Меджлісі, вони пішли шляхом тиску на кримських татар", - говорить Іслямов.
Він припускає, що ситуація надалі тільки посилитися. Відомо, що активісти не допускають ремонтників до підірваних електроопор в Херсонській області та забороняють постачати електроенергію в окупований півострів.
Суд скасував ухвалу Кабміну про пенсії: що буде з виплатами
Пенсіонерам дали два тижня: що терміново потрібно зробити
Ігнорувати платіжки не вийде: контроль за оплатою та "каральні" заходи посилять
"Мене просто скасували": Олена Кравець вперше розповіла, як через скандал втратила кар’єру
Через дії активістів ремонтники залишили електроопори, але більша частина робіт вже виконана.
Сьогодні також заявляли про обшуки в будинках активістів блокади Криму.
Читайте також: Дружину Джемілєва викликали на допит через пошкоджені ЛЕП
Нагадаємо, що в Криму серед місцевого населення поширюється паніка через збільшення цін на свічки, продукти харчування та воду.