2 листопада 2000 року в лісі під Києвом знайшли тіло Гергія Гонгадзе. Кому належить обезголовлене тіло встановили тільки після затяжних експертиз. Повідомляє День.

Розслідування смерті головного редактора інтернет-газети "Українська правда" набуло широкого розголосу та вважається найрезонанснішою кримінальною справою сучасності. Встановили, що Гонгадзе викрали за вказівкою колишнього президента Леоніда Кучми. Виконавця вбивства Олексія Пукача засудили, але головні фігуранти справи на свободі, хоча є свідки та докази.

За 15 років, попри обіцянки влади, справу до кінця так і не довели.

Читайте також: Арешт "міністра" "ДНР" Тимофеєва виявився фейком

Нагадаємо, що Георгія Гонгадзе посмертно нагородили званням Героя України. Без батька ростуть доньки-близнюки Нана та Соломія, які разом з мамою Мирославою Гонгадзе живуть у Вашингтоні.

Популярні новини зараз

Держава розщедриться? Чого чекати від індексації пенсій у 2026 році

Нові зміни від "Київстар" та Vodafone: що готують для користувачів

Банки отримали нові повноваження: рахунок закриють без пояснень

Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою

Показати ще