Російський журналіст, кореспондент газети Los Angeles Times Сергій Лойко, який перебував у Донецькому аеропорті, виклав у соцмережі Facebook раніше неопубліковані фото незламних "кіборгів".

Сергій Лойко нещодавно написав роман про події Майдану і захист новітнього українського символу - Донецького аеропорту. Чотири дні він провів у стінах терміналу разом із українськими воїнами у кінці жовтня 2014 року.

Книга Лойка "Аеропорт" стала абсолютним хітом продажів. Десять тисяч примірників роману продали за два дні після першого накладу.

Волонтери зазначають, що завдяки роману "Аеропорт" українським військовим купили медикаменти.

Читайте також: В Одеській області кіборга вигнали з маршрутки і обізвали " козлом"

Популярні новини зараз

Відстрочка від мобілізації: хто точно залишиться вдома, а хто ризикує потрапити на фронт

Карткою не розрахуєтесь: у деяких магазинах приберуть платіжні термінали

Кінець радянським чергам на житло: українців розселятимуть за новими правилами

По 3000 грн щомісяця: у деяких містах запровадили нову допомогу для сімей з дітьми – кому платитимуть

Показати ще

Нагадаємо, що бої за Донецький аеропорт, що почалися 26 травня 2014 року — збройне протистояння між українськими силовиками та терористичними збройними угрупуваннями самопроголошеної "Донецької народної республіки" за встановлення контролю над летовищем Донецького міжнародного аеропорту. Оборона старого та нового терміналів тривала 242 дні.