Чеська залізнична компанія LEO Express запустила рейс з Ужгороду та Мукачева до Праги. Пасажири зможуть прямувати з Закарпаття до словацького міста Кошице на автобусі, де потім пересядуть на прямий потяг до Праги.

Вартість цієї поїздки складатиме 21 євро в одну сторону. Тривалість рейсу займатиме майже всю ніч, але пересадка у Словаччині триває лише 43 хвилини.

Квитки на цей рейс можна бронювати вже зараз, а перший подібний рейс відбудеться вже 16 жовтня. Якщо замовляти попередній квиток на жовтень,то його вартість буде 21 євро. У листопаді буде трохе дорожче - 24,3 євро.

Пасажири зможуть обрати собі квиток трьох класів - Economy, Business та Premium. Також у вартість входить безкоштовний Wi-Fi та напої.

Читайте також: На Чернігівщині вуличні ліхтарі прикрасили малюнками (фото)

Популярні новини зараз

ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки

З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію

Одна з країн ЄС масово депортує українців: кого відправляють додому

ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку

Показати ще

Окрім Праги, LEO Express дає можливість також доїхати до словацької Жиліни. Така подорож обійдеться всього у 8,8 євро.