Слідчі ГУМВС України в Донецькій області викликали на допит своїх колег, яких підозрюють у терористичній діяльності.

Як повідомляє прес-служба МВС регіону, 25 міліціонерів отримали повістки.

Згідно чинного законодавства, організатори терористичних ланок самопроголошеної республіки, які переховуються на окупованій території, можуть бути засудженими заочно.

"В першу чергу документується діяльність верхівки так званої "Донецької народної республіки". У відношенні однієї особи матеріали направлені в суд для заочного засудження, відносно ще десяти "держдіячів" бандформування вирішується питання про передачу матеріалів до суду", - йдеться у повідомленні.

Обвинувачені або підозрювані будуть викликатись на допити за допомогою ЗМІ.

Популярні новини зараз

Штормити буде не по-дитячому: українців у січні накриє серія магнітних бур - дати

"Забирають речі та застосовують силу": ТЦК все частіше "бусифікують" українців

ПФУ перевірить майно та покупки громадян: кому доведеться виживати без субсидії

З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію

Показати ще

Читайте також: МВС шукає 525 без вісти зниклих за часи АТО дітей

Нагадаємо, що з початку проведення АТО на Донеччині оголошено у розшук 1026 членів незаконних збройних формувань. З них 150 осіб розшукуються за створення терористичної організації.

Решта 976 розшукуваних терористів звинувачуються у створенні збройних формувань.