Українські хворі діти нагадали депутатам Верховної Ради про своє існування та передали їм розмальовані каски для будівництва. Наразі уряд заморозив тендер на будівництво нового корпусу "Охматдиту".

Обладнання для лікування наразі знаходиться у підвальному приміщенні лікарні, а хворі діти не можуть проходити курси лікування.

Депутат від Радикальної партії Оксана Корчинська звернулася до парламенту та закликала поновити будівництво корпусу.

"Шановний Кабінет міністрів, ви зараз бачите каски. Ці каски розмалювали діти, які перемогли рак. У цих дітей була лейкемія і лімфома. Але зараз в" Охмадиті "є десятки і сотні дітей, які вимагають допомоги. Ми вчора думали, чи показувати вам справжнє горе, коли вам показують шоу? "- Звернулася до депутатів Корчинська.

Читайте також: У Кіровограді на вулицях лежать дроти високої напруги (фото)

Популярні новини зараз

За порожню квартиру можна не платити: як зменшити "комуналку"

Гроші просто так не дадуть: отримувачів соцвиплат змусять шукати роботу

Залишать лише один вид допомоги: в Україні скасують усі соцвиплати

Українцям масово відмовляють в обміні доларів

Показати ще

Після цього Корчинська показала депутатам фото 10-річного хлопчика, який хворий на рак. Наразі на його лікування збирають 100 тисяч євро.