Делегація Збройних сил США на чолі з командувачем Військово-Повітряних сил США в Європі генералом Френком Горенцом поінспектувала військових на базі у Василькові.
Як повідомляє прес-служба Міноборони, новопризначений генерал-лейтенант Сергій Дроздов зустрів американських військових.
"Ми розглядаємо співпрацю з Повітряними силами Збройних Сил України як пріоритетну для себе і готові надати допомогу для стабілізації миру в Україні", - зазначив генерал Френк Горенц.
Представники двох делегацій обговорили успіхи та можливості боєздатності українських військових у зоні АТО. Дроздов і Горенц обговорили подальшу співпрацю в розвитку військово-повітряних сил України.
Читайте також: "Укроборонпром" увійшов у сотню найбільших оборонних компаній світу
Українців накриють масштабні перевірки в липні: кого позбавлять соцвиплат та пенсій
Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить
Банки ліквідують, а гроші згорять: фінустановам дозволили не повертати вклади клієнтам
ТЦК висунули нову вимогу: стосується водіїв – відмова не приймається
Нагадаємо, що 19 липня "410 завод Цивільної авіації" отримав сертифікат НАТО. Це дає можливість ремонтувати авіацію відповідно до стандартів Альянсу.
Група експертів НАТО прибула 14 липня в Київ, щоб оцінити здатність підприємства. Ця подія відбулася в рамках розробки пілотного проекту з відновлення можливостей українських Військово-морських сил.
На закритих переговорах між українськими силовиками і фахівцями НАТО говорили про створення патронного заводу в Україні в обмін на той, який зруйнувався в результаті обстрілу на Луганщині.