Правоохоронці затримали зловмисників, які у Броварському районі викрали 15-річну дівчину. Про це повідомляє УМВС Київської області.
У селі Гоголів місцева жителька заявила до міліції про викрадення своєї дочки. Правоохоронці, які прибули на місце події, з'ясували, що неподалік місцевого магазину невідомі насильно посадили в автомобіль Lada Priora 15-річну дівчину і зникли у невідомому напрямку.
В області оголосили план "Перехоплення". Оперативники встановили власника автомобіля та особу одного із викрадачів. Ним виявився 19-річний мешканець Донецької області.
Читайте також: Озброєні бойовики "ДНР" викрали жінку у селі під Маріуполем
Втекти зловмисникам не вдалося, правоохоронці затримали їх на стаціонарному посту ДАІ у Полтавській області.
Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано
Повістку більше не принесуть: у липні звільнять від мобілізації ще три категорії чоловіків
Пенсіонери працюватимуть, доки ноги ведуть: в уряді задумали нововведення
Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція
Наразі неповнолітню повернули додому.
Викрадачам загрожує до трьох років позбавлення волі, відкрито кримінальне провадження.