Терористи обстріляли українські позиції в районі населеного пункту Піски на Донеччині, один військовослужбовець отримав поранення. Про це повідомляє прес-центр АТО.
Бійці зауважують, що сьогодні не обійшлося без провокацій. У другій половині дня бойовики відкрили вогонь зі стрілецької зброї по позиціям бійців ЗСУ у Ясинуватському районі.
Між тим у прес-центрі зазначили, що військові продовжують облаштовувати свої позиції та готувати техніку до зими.
Читайте також: Три схованки зі зброєю знайшли у зоні АТО
Не припиняють роботу і військові сапери. За останній тиждень вони знешкодили понад 100 мінно-вибухових предметів, які знаходилися неподалік від сел і міст.
Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні
Вдарять морози й нічні, й денні: синоптики розповіли, коли в Україну прийде похолодання
ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію
Ухилянтів виженуть із засідки: стартують масові перевірки
Нагадаємо, речник Адміністрації президента з питань АТО Андрій Лисенко повідомляв, що минула доба на окупованих територіях пройшла спокійно.