Депутат Львівської міської ради Юрій Путас, який допустив 13 помилок в одному реченні заяви до міського голови, 5 жовтня відкликав свою кандидатуру з виборів.

Про це пише ZAXID.NET.

"Враховуючи скандал, який розгорівся навколо мене, розумію, що можливо я десь в чомусь помилився, однак, ця ситуація ніяк не характеризує моїх професійних якостей", - йдеться в оприлюдненій заяві.

Депутат підкреслив, що ніхто не зможе звинуватити його ні у вимаганні хабарів, ні в земельному чи іншому дерибані. За його словами, він чесно виконував свої депутатські обов'язки і ніколи не голосував за гроші.

"Вирішив багато питань для львів'ян і для міста в цілому. Забезпечив роботою близько трьохсот наших мешканців, є відповідальним громадянином, підтримую культурний і спортивний розвиток міста", - написав депутат.

Популярні новини зараз

Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році

Пенсіонерам більше не доведеться платити: який податок скасували

Податкова посилює контроль за орендою квартир: кого неминуче оштрафують

"Ощадбанк" виплатить допомогу пенсіонерам: хто та скільки отримає

Показати ще

Читайте також: Побитого харківського мера Родзинського "викинули з лікарні" (фото)

Путас додав, що вирішив припинити участь у виборах, бо нездорова кампанія проти нього стала сильним ударом для його сім'і.

Відзначимо, що в цій оприлюдненій заяві депутат також допустив кілька помилок.

Нагадаємо, 1 жовтня, Юрій Путас зробив 16 граматичних і пунктуаційних помилок у заяві з проханням врахувати його голос під час голосування 30 вересня за одне із земельних питань. Три помилки були у "шапці" заяви, ще 13 - у тексті, що складався з одного речення.