До ранку суботи, 29 серпня, на сайті електронних петицій президенту України найбільше голосів набрала петиція з вимогою легалізувати право на володіння зброєю - "за" висловилися 410 чоловік.

Також найпопулярнішими зверненнями стали вимоги про введення електронної системи голосування в парламенті відбитком пальця - "за" 195 громадян, про скасування розмитнення і акцизного податку на імпорт авто - підтримали 196 осіб, збільшення міри покарання чиновників за хабарництво - згодні 202 людини.

Читайте також: Порошенко запустив електронні петиції в Україні

Крім цього, українці вимагають заборонити гомосексуалізм, перевернути Державний прапор України, скасувати недоторканність і скоротити кількість депутатів, а також перестати використовувати портрети президента в цілях економії.

Нагадаємо, 28 серпня на офіційному сайті президента України запрацював розділ "Електронні петиції".

Популярні новини зараз

З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію

Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня

Штраф до 31 грудня: українці відбиратимуть гроші за яскраве святкування Нового 2026 року

Ніхто не залишиться у тіні: ТЦК готують нововведення у військовому обліку

Показати ще