Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков прокоментував матеріали Фонду боротьби з корупцією (ФБК) опозиціонера Олексія Навального, в яких йшлося про корупційну діяльність прем'єр-міністра Дмитра Медведєва.

В ефірі американського телеканалу ABC спікер Путіна заявив, що Медведєв, так само, як і інші російські чиновники та політики, декларує доходи.

"Спеціальні органи двічі перевіряють декларації. Наші доходи дуже прозорі для тих, хто відповідає за боротьбу з корупцією", - заявив Пєсков.

Він також назвав звинувачення Навального "популістськими". Коментуючи затримання активістів на антивладних мітингах 26 березня, Пєсков повідомив, що деякі з них, зокрема у Москві, були незаконними.

Нагадаємо, що після публікації ФБК матеріалу про корупцію Медведєва Росію охопили чисельні мітинги, на яких затримали тисячі активістів.

Популярні новини зараз

Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році

Пенсіонерам більше не доведеться платити: який податок скасували

Пенсії можуть зрости утричі: у Раді хочуть поетапно збільшувати мінімальні виплати

Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", держсекретар США Рекс Тіллерсон виступив на засіданні НАТО, де пожартував про Путіна та Лаврова.