Президент Росії Володимир Путін приїхав до пітерського метро "Технологічний інститут", щоб покласти квіти на знак пам'яті про загиблих у результаті вибуху.

Відповідне відео опубліковане на YouTube.

В оточенні охорони і камер він підійшов і поставив букет. На прохання журналіста прокоментувати подію, він розвів руками, демонстративно постояв кілька секунд і, розгорнувшись, вирушив у зворотному напрямку.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", вдень 3 квітня прогриміли потужні вибухи в пітерської підземки. В результаті загинули 11 людей, близько півсотні госпіталізовані з пораненнями різного ступеня тяжкості.

За версією слідства, існує ймовірність, що в події задіяний смертник. Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що ознаки теракту є. Однак, на його думку, рано висувати таку версію.

Популярні новини зараз

Надбавки до пенсій у 2026 році: хто та скільки може отримати

До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти

Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей

Школи на паузі, міста в темряві, країна в режимі економії: уряд запускає жорсткий енергетичний план виживання

Показати ще