"Правий сектор" погрожує відправити 19 своїх запасних батальйонів в Київ під Адміністрацію президента, у разі відмови від їх вимог.
"Представник" "Правого сектора" Артем Скоропадський сказав сьогодні на пресс- конференції в Києві, що ПС має два батальйони, які воюють на Сході, і 18-19 батальйонів в запасі," - повідомив кореспондент Reuters Sergiy Karazy в Фейсбук.
Скоропадський передав погрозу відправити ці батальйони в Київ.
"У разі неприйняття вимоги відставки Авакова "Правий сектор" відправить запасні батальйони туди куди потрібно, навіть під адміністрацію Президента, "- заявляє представник.
Тим часов частина бійців "Правого сектора" залишили свої позиції в зоні проведення АТО в Донецькій області. Про це повідомив командир п'ятого окремого батальйону "Правого сектору", "Чорний". За його словами, позиції вони залишили за наказом голови організації Дмитра Яроша. Причини такого наказу бійцям не повідомили.
В Україну йде різке похолодання: у деяких областях вдарять морози
Графіки відключення світла можуть скасувати
ПриватБанк встановив обмеження в банкоматах: які ліміти діють
Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу
Подібну заяву оприлюднили і на Рівненщині. За словами заступника керівника "Правого сектора" цієї області Олександра Могутова, частина активістів виїхала до Мукачевого. Разом з ними також поїхав і керівник активістові Рівненщини Роман Коваль.
Крім того, досі залишається актуальною інформація про те, що лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош веде перемовини з президентом і главою СБУ. Хоча в самому СБУ заявляють, що час на переговори з "Правим сектором" закінчився.
Читайте також: "Азов" підтримує ПС і вимагає зняти недоторканність з Ланьо і Балоги
Нагадаємо, що зранку Дмитро Ярош закликав своїх побратимів до безстрокової політичної акції спротиву. На думку Яроша, за трагедію на Закарпатті потрібно притягнути до відповідальності Ланьо, Медведчука і відправити у відставку все керівництво силових структур області та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.