Працівники та власники МАФів прийшли з-під Адміністрації президента на Майдан незалежності й частково перекрили проїзд на Хрещатику. Під барабанний гуркіт і крики "Ганьба!" три десятки людей вимагають не залишати їх без робочих місць і обіцяють стояти, доки до них не вийдуть відповідальні за це чиновники.
"Ми вже півроку ходимо до чиновників і просимо прислухатися до нас, але нас не чують. Сьогодні зранку ми стояли під будівлею президента, але до четвертої години до нас так ніхто і не вийшов. Ми сплачуємо податки і надаємо робочі місця, але нас ігнорують. Тому будемо стояти тут, поки нас не почують", - закликав пікетувальників один з організаторів акції Андрій.
Люди принесли шини, труну з написом "МАФ метро", плакати і прапори, розклали шини. На місце події приїхали з десяток патрульних, які почали регулювати рух в об'їзд пікетувальників і не намагалися розігнати акцію.
"Люди використовують своє конституційне право і проводять мирну акцію. Саме тому ми не бачимо підстав якимось чином реагувати на це", - пояснила "Знай" одна з патрульних.
Читайте також: Підприємці принесли на Майдан "труну" малого бізнесу (фото)
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
В Україні змінюють "заморожені" тарифи: які послуги подорожчали більше за інші, є і 60% росту
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
"Ганьба владі, яка не чує народ! Ганьба владі, яка руйнує робочі місця і викидає нас на вулицю! Наразі цілком не сприйнятливо, коли вбивають малий бізнес! Ми вимагаємо, щоб міська влада продовжила з нами орендні договори і залишила справедливу сплату за землю", - сказав "Знай" мітингувальник, який представився Костянтином.
Нагадаємо, що сьогодні зранку майже 300 осіб пронесли центром Києва "труну малого підприємства". Вони виступили проти знесення МАФів у метрополітені столиці. Потім мітингувальники стояли біля Адміністрації президента.