На донецькому кордоні Запорізької області припинили віщання українські аналогові канали, повідомив заступник місцевої СБУ Дмитро Іванов.
У Розівському райні Запорізької області почали транслювати російські телеканали. Трансляція також поширилась на Маріуполь та Волноваху. Замість стандартної ефірної телепрограми глядачі бачать 12 російських каналів.
"Ця проблема виключно технічного характеру. Річ у тім, що телевежа на Донбасі потужніша, ніж у Запоріжжі або Дніпропетровську. Зараз ми потребуємо більш потужного обладнання", - пояснив Дмитро Іванов.
Ситуацію наразі вирішують силові структури разом із Радою з питань телебачення та радіо. Найближчим часом проблему мають усунути.
Читайте також: Працівники Житомирського заводу ремонтували російські танки
Морози та снігопади не відпустять у березні: чого чекати від погоди
В Україні хочуть змінити роботу ТЦК: омбудсмен виступив з важливою заявою
Нові правила ТЦК для селян: хто втратить бронювання
Готуйте близько 2000 грн: "Нафтогаз" пояснив, що має встановити кожен споживач
Раніше в Міністерстві інформаційної політики заявили, що блокування проросійських телеканалів на Донбасі несумісне із принципами демократії.