Сьогодні Генеральний прокурор України Віктор Шокін вніс у Раду подання про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата, члена однієї з фракцій правлячої коаліції.

Про це Віктор Шокін повідомив на брифінгу в Києві.

"Я вніс подання до Верховної Ради про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата - члена правлячої коаліції", - заявив він. Прізвище глава ГПУ не уточнив.

Пізніше стало відомо, що депутатом, з якого Генпрокуратура просить зняти депутатську недоторканність, є член фракції Радикальної Партії Андрій Лозовий.

Шокін також розповів про те, що правоохоронці проводять спецоперацію із затримання високопоставлених чиновників Міністерства освіти України.

Популярні новини зараз

Канікул нікому не бачити: школярі навчатимуться навіть влітку

Гроші прийдуть уже в січні: хто отримає 2 600 і 5 200 гривень доплат

Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році

Коли держава може забрати у вас земельну ділянку без пояснень

Показати ще

Читайте також: У Києві розпочався суд проти генпрокурора Шокіна

Нагадаємо, що нещодавно Генеральний прокурор Віктор Шокін своїм наказом звільнив з органів прокуратури заступника начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури Володимира Шапакіна та заступника прокурора Київської області Олексія Корнійця. Їх затримали за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах. А під час обшуків у затриманих знайшли 500 тисяч доларів і коштовності.