Народний депутат України Сергій Каплін заявив, що Печерський районний суд Києва задовольнив його клопотання і зобов'язав Генеральну прокуратуру порушити кримінальну справу проти прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка за підозрою в отриманні хабара в розмірі три млн. дол. Про це пише УНІАН.
За словами Капліна, гроші глава уряду нібито отримав за призначення Володимира Іщука генеральним директором концерну РРТ.
Читайте також: Параноїки - наш профіль: Аваков відповів Бастрикіну на "чеченця Яценюка"
"Я звертався до Генпрокуратури з вимогою відкрити справу і розслідувати корупційний скандал. До мене дійшли факти, що ставленик Яценюка Володимир Іщук отримав свою посаду за три млн. хабара особисто прем'єру. ГПУ це проігнорувала - тепер суд зобов'язав прокуратуру звернути увагу на це неподобство", - повідомив нардеп.
Каплін також стверджує, що Іщук причетний до саботажу поновлення трансляції українських телеканалів на Донбасі.
Ніхто не залишиться у тіні: ТЦК готують нововведення у військовому обліку
Негласні правила оплати комуналки: чому важливо зберігати квитанції
Робота дитсадків у святкові дні: вихователі висунули важливе прохання
ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку
Нагадаємо, на початку серпня Кабінет міністрів України призначив генеральним директором КРРТ Володимира Іщука, який раніше виконував обов'язки керівника концерну.