Так званий в.о. спікера "парламенту ДНР" Денис Пушилін заявив, що досягнення домовленості про відведення на Донбасі зброї калібром менше 100 мм означитиме встановлення остаточного миру.

Відео із заявою Пушиліна поширило сьогодні так зване "міністерство інформації ДНР". За його словами, "повістку" переговорів не змінюють вже декілька місяців.

Читайте також: Пушилін заявив, що після "перевороту" залишиться представником у Мінську

"Є сподівання, що в підгрупі по безпеці нарешті вдасться поставити крапку з документом щодо відведення техніки калібром до 100 мм. Це буде дуже важливе рішення, оскільки ми чудово розуміємо, якщо техніка калібром до 100 мм буде відведена від лінії зіткнення, то це, по суті, буде означати закінчення війни", — пояснив Пушилін.

Після цього, за його словами, залишиться впоратись з якимись стрілковими сутичками, а "зробити це буде дуже легко".

Популярні новини зараз

Гроші доведеться повертати: ПФУ попередив про неточності з виплатами

Пенсію можна збільшити в рази навіть без додаткового стажу: українцям підказали лайфхак

Штраф за автомобільний відеореєстратор: кому загрожує і що робити

У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних

Показати ще