Україна направила Росії дипломатичні ноти у справі режисера Олега Сенцова і льотчиці Надії Савченко. Про це повідомляє МЗС України.
"З метою звільнення українських політичних в'язнів російській стороні направлено 12 дипломатичних нот у справі О.Сенцова і А.Кольченко, а також 107 дипломатичних нот, в яких Савченко, Сенцов і Кольченко згадуються серед інших українців, незаконно утримуваних в РФ", - наголошується в повідомленні МЗС.
"З метою звільнення викраденої і незаконно утримуваної на території РФ Савченко російській стороні направлено 35 дипломатичних нот" - додає МЗС.
Читайте також: Суд над Савченко поновиться 15 вересня у російському Донецьку – адвокат
Відомство також зазначає, що розпочало роботу над формуванням списку "Сенцов-Савченко", куди увійдуть особи, причетні до незаконного арешту українських громадян. "Українською стороною будуть також проведені відповідні консультації з нашими західними партнерами щодо відповідного списку", - зазначає МЗС.
Зимовий перерахунок пенсій: хто з січня отримуватиме більше грошей
В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається
Одна з країн ЄС масово депортує українців: кого відправляють додому
Єдині правила для громадського транспорту: що зміниться з 1 січня
Нагадаємо. що у квітні Верховна Рада закликала країни Євросоюзу і США ввести персональні санкції проти президента Росії Володимира Путіна за незаконне утримання під вартою української льотчиці Надії Савченко.