На Донеччині неподалік від села Мирне Волноваського району наркоман, будучи під "кайфом", розстріляв з автомата свого дилера. Потерпілого відвезли до лікарню з пораненнями грудної клітини.
Це сталося в суботу вдень, 6 травня, під час чергового продажу дози наркотиків, повідомив у Facebook начальник поліції Донецької області В'ячеслав Аброськін.
Раніше судимий 28-річний житель маріуполя, під час продажу партії наркотиків клієнту, замість грошей отримав постріл з автомата.
Покупцем виявився 27-річний молодий чоловік, який до цього моменту вже прийняв наркотик і був нетверезий.
Його одразу ж затримали правоохоронці. У зловмисника вилучили автомат, з якого він стріляв.
Стосується всіх, хто отримує пенсію через "Ощадбанк": до виплати нарахують бонус
Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів
Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена
ПриватБанк запровадив нові правила: власники карток можуть втратити доступ до рахунків
Наркодилер знаходиться у критичному стані, лікарі намагаються його врятувати.
Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua" раніше, правоохоронці Київщини перекрили крупний канал постачання психотропних речовин, які надсилали в Україну поштою з-за кордону.